Як повідомляє Центр інформації УПЦ з посиланням на «ФОМА в Україні», волонтери молодіжної організації «Парасолька» при Свято-Вознесенському храмі на Деміївці роздають їжу, гарячий чай, одяг, медикаменти для нужденних. Також, якщо вдається, відправляють людей додому (в інші міста) або намагаються знайти для них тимчасовий притулок.

«Друзі! Якщо ця зима важка для нас, то наскільки вона важча для бездомних! Потрібна допомога!», - написав на своїй сторінці у Фейсбук архієпископ Обухівський Іона.

Волонтери просять небайдужих приєднатися до допомоги бездомним, яким особливо нелегко пережити зиму.

«Бажаючі допомогти можуть приїхати і допомогти роздавати обіди; допомогти доставити їжу, речі на вокзал; допомогти фінансово, перерахувавши кошти на закупівлю продуктів, оплату квитків на поїзд або проживання в гуртожитку для підопічних», - звернулася волонтер Ольга Кірьяновська.

Благодійний рух «Парасолька» було створено при Свято-Вознесенському храмі на Деміївці 6 років тому. Молодь допомагає бездомним людям, роздає їм їжу, теплий одяг, медикаменти, спілкуючись з ними, при необхідності - направляючи у лікарні і оплачуючи лікування. Також допомагають їм відновити документи, знайти тимчасове житло.

Популярні новини зараз
Кому дістануться нові виплати у 6600 грн: куди звертатися Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте" Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку
Показати ще

У листопаді активісти представили виставку фотопортретів і історій столичних бездомних «Люди серед нас».