Активне забруднення повітря в Києві обумовлено різким погіршенням погоди: через неї котельні системи почали інтенсивніше працювати.

Таку заяву зробили в управлінні управління екології та природних ресурсів КМДА.

"У зв'язку з різким зниженням температурних показників жителі приватних садиб почали активно спалювати тверді побутові відходи, в які також потрапляє сміття з пластиком, що впливає на забруднення повітря"– - розповів Олександр Савченко, в.о. начальника екологічного управління.

До того ж, погодні умови сприяють накопиченню шкідливих домішок в атмосфері.

"Спостерігається область високого тиску з антициклонним характером погоди, характеризується слабким вітром. Дані погодні умови перешкоджають перемішуванню атмосферних шарів повітря і сприяють накопиченню забруднюючих речовин на поверхні землі", - додав Савченко.

Популярні новини зараз
Марк Фейгін передбачив введення військ НАТО в Україну, але для цього путін повинен зважитися на крайній крок Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади В Україну повертається літо: які області добряче пригріє сонечко, прогноз погоди на 27 вересня Багато українців будуть змушені викреслити молоко зі свого раціону: зростання на 25% не межа
Показати ще

Як повідомляв Знай.uа, інфекціоніст Голубковська дала прогноз, як локдаун вплине на поширення covid - 19 в Україні.

Знай.uа писав, працевлаштування в Польщі, Чехії, Німеччині: що зміниться для українських заробітчан у 2021.

Виїзд нових заробітчан зараз сильно ускладнений. Однак в 2021 році ряд країн планує нововведення в плані трудової міграції.