В Україні незабаром можуть з'явитися особливо зручні в'язниці. Про це міністр юстиції Денис Малюська розповів в ефірі телеканалу «Дом».

За його словами, дві так звані "модельні" в'язниці планують відкрити під Києвом і Львовом.

Міністр обіцяє, що в цих в'язницях будуть дотримуватися "кращих західноєвропейських практик", щоб успішно повертати провинилися до нормального життя в суспільстві. В українських в'язницях людей, навпаки, калічать морально, змушуючи їх відчувати непотрібність і відірваність від інших громадян.

Ув'язнених садять під замок, вони живуть на всьому готовому і майже не виходять з камери, не рахуючи коротких прогулянок у двір. В таких умовах людина не виправляється, а, навпаки, деградує.

Популярні новини зараз
Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому Головне за ніч: анулювання повісток, 50 тисяч гривень штрафу водіям та збільшення субсидії в Україні Найдешевші та найвигідніші тарифи: що пропонують Київстар, lifecell та Vodafone
Показати ще

Перша така в'язниця повинна почати працювати вже в 2022 році.

"Як у Європі, де буденним заняттям є гра ув'язнених і охоронців у футбол", - зазначив він.

Нагадавши, Facebook хоче прогнати зі своєї платформи супротивників вакцинації проти Covid-19.

Також " Знай.ІА " писав, що нове епідемічне зонування в Україні: які міста стали " червоними". До списку увійшло десять обласних центрів.