У середу, 6 січня 2021 року, легендарному футболісту і геніальному тренеру Валерію Васильовичу Лобановському виповнилося б 82 роки.

Для київського «Динамо» Лобановський став епохальною фігурою. Все своє життя він присвятив футболу, і неможливо уявити, яким би був український футбол без нього.

Цього дня рідні, друзі, гравці "Динамо" різних поколінь, віддані учні та просто фанати вже традиційно відвідують місце поховання «Маестро футболу» на Байковому кладовищі.

Вже до полудня біля пам’ятника на могилі Лобановського зібралося чимало людей та безліч квітів.

Для українського футболу Валерій Васильович став тією особою, під керівництвом якої "Динамо" зуміло досягти найбільших успіхів.

Популярні новини зараз
Скандальний конкурс "Міс Україна-2023" знайшов переможницю - 18-річна студентка поїде до Індії Повстання тварин проти росіян триває: моржиха спробувала потопити човен Чоловік відрізав колишній дружині ніс та вуха, але копи навіть оком не моргнули: "Поки не вб'є - справу відкривати не будемо" Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Зокрема, завдяки Лобановському "Динамо" завоювало Суперкубок Європи і два рази ставало володарем Кубку кубків, підкорили вісім чемпіонатів СРСР, вибороло шість Кубків СРСР, три Суперкубки СРСР, а також п’ять разів було чемпіоном незалежної України.

Нагадаємо, раніше У Львові помер легендарний вчений і" зірка " університету, студенти не стримують сліз

Як повідомляє портал «Знай.uа» У Львові раптово померла легендарна піаністка, непоправна втрата: "її обожнював весь світ"

Також «Знай.uа " писав, що У Львові помер легендарний викладач фізкультури: ганяв м'яч як Лобановський