Кожного року перед новорічними святами активізуються усілякі шоу, акції та інші події, що мають на меті привернути нашу увагу. Вони наче своєрідний атрибут передноворічного фону. І сприймаються здебільшого теж як фон, на який іноді не вистачає часу звернути увагу. Більше нас цікавить купівля подарунків або новорічних смаколиків.

Але в Києві кінець цього року, й так досить незвичного, і тут здивував багатьох. Те, що гості та жителі міста відсьогодні стали помічати на вулицях столиці, спантеличило, певно, всіх, хто це зміг побачити.

По центральним вулицям міста почала курсувати незвична вантажівка. Незвичайна настільки, що багато хто вигукує: «Круто!», дивлячись їй услід. Й справді, є від чого здивуватися та залишитися з питанням: «Так, а що це було?»

Тож розповідаємо, що вдалося побачити і нам.

Популярні новини зараз

Чоловік "ожив" на своєму власному похованні: ледь не засипали землею

З 1 вересня школи перейдуть на стандарти Нью-Гемпшира: малюнки – на уроках історії, нові тести і "нарко-перевірка" вчителів

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Олена Філонова розляглася посеред вулиці з букетом і кульками в руках: "Загадуйте бажання"

Показати ще

Кузов у цієї машини – скляний, а за склом розміщені не рекламні атрибути якогось бренду і не інформація про знижки. Там… просто голограма. Тобто ні, не просто голограма – скоріш, це схоже на диво, що створене за допомогою сучасних інноваційних технологій та здатне викликати захоплення і подив. Мерехтливе голографічне зображення наче перетворює віртуальний світ у реальний. До того ж, якщо ви побачите його ввечері або вночі, то будьте впевнені - ефект від цієї інсталяції стане неймовірним!

Але вражає голограма не тільки своєю яскравою та фантастичною незвичністю. Зображення, що за склом, спантеличує і викликає подив, а в декого і посмішку. Бо це не проста голограма, а голограма-загадка.

За склом ми бачимо величезну ігрову слот-машину (або ж ігровий автомат, як їх ще називають). Але на її барабанчиках зображені не звичні лимончики чи вишеньки, а, уявіть собі - куряча ніжка, канапе з ікрою та шампанське! Те, що ми радше звикли бачити на святковому столі при святкуванні Нового року, але ж ніяк не в ігровому автоматі. Загадковості голограмі додає і слоган, що знаходиться під слот-машиною: “СВЯТКУЙ ПАБАГАТОМУ”. Погодьтесь – і дивує, і спантеличує, і здатне викликати посмішку водночас. Та ще й надовго залишитись у пам’яті – занадто незвично.

Серед тих, хто вже побачив цю яскраву технологічну інсталяцію, вже ходять різні здогадки. Люди гадають, що ж це означає та хто може таким незвичним чином намагатись привернути до себе увагу. І найчастіше лунає думка, що, певно, у такий нетиповий спосіб хтось з рекламодавців вирішив привітати простих українців з святами та побажати їм зустріти Новий рік в достатку. Певно, що так і є. Єдине, що нам вдалося дізнатися – такої машину в Європі ще не було, вперше вона була помічена в Південній Кореї. Тож у нас – це другий раз у світі.

Проте хто ж це? Ми сподіваємось, що загадка буде вирішена, а інкогніто розкрите. А допоки ми всього не знаємо, при нагоді пропонуємо й вам помилуватись яскравою інсталяцією. Впевнені - запам’ятається вона надового і залишить передчуття свята та приємні спогади.