Комісії Київради сформовані справедливо з широким представництвом всіх фракцій і повинні працювати в інтересах киян. Про це в інтерв'ю Уніан повідомив Артур Палатний, член політради партії "УДАР", нардеп VII-VIII скликань, який очолював Комітет ВРУ з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму дві каденції поспіль.

Він зазначив: головним критерієм для членів і голів комісій був професіоналізм, а не партійна приналежність. "Віталій Кличко з самого початку акцентував: ми хочемо консолідувати всі фракції і не збираємося влаштовувати бійку за комісії. На мій погляд, вони сформовані справедливо, збалансовано з представництвом усіх фракцій. Нас це влаштовує", - сказав Артур Палатний.

Політик також додав, що» УДАР«, який став другим у Київраді за кількістю мандатів, поступився особистими амбіціями і очолив тільки дві комісії, як і представники» голосу«,» єдності«,» Батьківщини", ОПЗЖ. Невдоволення деяких депутатів складом комісій Артур Палатний назвав "політикою". "Ми не скаржимося на те, що у нас менше преференцій і наші права не врахували. Закликаю всіх депутатів відмовитися від такого деструктивного підходу і почати працювати. Киянам не цікаві сварки і з'ясування стосунків, їм потрібен результат і чим швидше, тим краще», — додав Артур Палатний.

Він також позитивно оцінив зусилля столичної влади по боротьбі з Covid-19. Місто своїми силами підготувало близько 5 тисяч ліжок в комунальних медустановах, майже половина з них — з подачею кисню. Стартувала підготовка логістики до прийому вакцини. Крім того, міська влада залишається в тісній комунікації з бізнесом і має намір продовжити пільги тим, хто найбільш постраждав від карантинних обмежень. Ще одне важливе голосування на найближчій сесії-прийняття бюджету на 2021 рік. На фінансування закладів охорони здоров'я та цільові програми в ньому передбачено 5,5 млрд грн.

На думку Артура Палатного, незважаючи на коронакризис в 2021 році місто зможе в повному обсязі профінансувати заплановані інфраструктурні об'єкти. Серед них станції метро Мостицька та Проспект Правди, реконструкція Арсенальної площі та Центрального автовокзалу. Будівництво мосту на Оболонській набережній та велодоріжки від Подолу до мосту Патона. "Віталій Кличко очолив Київ у 2014 році і за цей час неодноразово демонстрував свою здатність бути ефективним менеджером у найскладніших умовах. Упевнений, коронакризис не завадить реалізувати ці проекти", - сказав політик.

Популярні новини зараз
Ракетні удари не завадять контнаступу: вже знайдено рішення Українці майстерно знущаються над орками на Херсонщині: одразу й не помітиш Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще