Сьогодні вранці активісти Національного Корпусу разом з підприємцями в різних регіонах України інспектували гіпермаркети «Епіцентр».

Причина – відмова керівництва мережі дотримуватись правил «карантину вихідного дня».

Зокрема, у Києві в «Епіцентрі» (Кільцева, 1Б), у Петропавлівській Борщагівці (Кришталева, 6), у Полтаві (Київське шосе, 41) й Хмельницькому (Зарічанська, 11/4) попри карантинні обмеження активісти отримали товар на території магазинів.

Нацкорпус нагрянув до "Епіцентру"
Нацкорпус нагрянув до "Епіцентру"

«Ми зробили онлайнзамовлення в «Епіцентрі» на Кришталевій, 6 і отримали його в пункті видачі магазину. Відповідно до постанови Кабміну, торговельні центри можуть доставляти замовлення лише адресно. Тому «Епіцентр» порушив постанову Кабміну, за що передбачена адміністративна відповідальність. Ми викликали поліцію та оформили протокол про порушення. В поліції обіцяли припинити роботу магазину», – повідомив представник Нацкорпусу Олексій Бик.

Популярні новини зараз

У Києві розстріляли Mercedes і залишили "подарунок" для копів: "Тебе попередили"

У Харкові обстріляли переповнений трамвай - бите скло і крики по всій вулиці

Тіна Кароль вперше розповіла про своє щастя: "Моя відповідь на питання"

Ексвіагрянку Мейхер-Грановську захейтили за чесне фото: "Їй що, 50?"

Показати ще

Нацкорпус нагрянув до "Епіцентру"
Нацкорпус нагрянув до "Епіцентру"

Заради прибутків, обурюються підприємці, власники «Епіцентру» шукають лазівки для того, щоб обійти заборони та продовжувати торгівлю, в той час, як середній та малий бізнес банкротує в умовах карантину.

«Карантин вихідного дня» має стосуватись усіх підприємців без винятку. «Епіцентр», власниками якого є олігархи та колишні регіонали Гереги, як і під час карантину навесні, знайшов можливість вести торгівлю. Цей та інші приклади обходу карантинних обмежень олігархами та людьми, наближеними до влади, свідчать, що «Слуги народу» захищають інтереси своїх друзів – великих компаній, корпорацій та олігархату, а добробут нації для них немає жодного значення», – заявив представник НК.

Нацкорпус нагрянув до "Епіцентру"
Нацкорпус нагрянув до "Епіцентру"

Нагадаємо, що 11 листопада 2020 року Кабмін запровадив «карантин вихідного дня», відповідно до якого у суботу і неділю можуть працювати лише продуктові магазини, пошта, аптеки включно з ветеринарними, автозаправки (без зон харчування), СТО, транспорт.