Лабораторія аналізів "Євролаб", яка належить кандидату в мери Києва Андрію Пальчевському, була відкрита під нього спецслужбами Росії для збору компромату на еліту України.

Про це журналіст Дмитро Гордон заявив в ефірі телеканалу Україна-24.

"За завданням, очевидно-ГРУ Генштабу ЗС РФ, ця людина (Андрій Пальчевський, - прим.ред) приїхав у 2000-х до Києва, тут під нього відкрили фірму "Євролаб", яка займалася, як кажуть, збором розвідувальної документації, пов'язаної з аналізами української еліти. І ця людина спокійно веде агітацію в мери Києва, ця людина ніким не перевіряється і ніяких розслідувань з цього приводу з боку воюючої з Росією держави як і раніше немає",-зазначає Гордон.

За словами Дмитра Гордона," Євролаб " є цінним джерелом інформації для російських спецслужб.

"Краще для розвідувального збору інформації нічого немає, тому що в"Євролабі" здає аналізи українська еліта і співробітники зарубіжних розвідок можуть знати, хто хворіє на сифіліс, у кого СНІД, хто є геєм, у кого які дружини, чоловіки, у кого який стан здоров'я. На цьому можна нескінченно вербувати людей і так далі", - зазначає Гордон.

Популярні новини зараз

Молода мати народила дитину на 2 роки молодшу від себе: ″Могла бути моєю ровесницею″

Під Львовом Audi влетів у Mercedes, троє загиблих - кров і покришки по всій дорозі

Відкрита сукня Тіни Кароль зрадницьки оголила складочки на боках: "Немає слів"

Заробітчанин присоромив українців за кордоном, правда очі коле: "Дружина спить з третім"

Показати ще

Як повідомлялося раніше, днями в мережу були викладені копії документів про наявність у Пальчевського російського громадянства.