Лабораторія аналізів "Євролаб", яка належить кандидату в мери Києва Андрію Пальчевському, була відкрита під нього спецслужбами Росії для збору компромату на еліту України.

Про це журналіст Дмитро Гордон заявив в ефірі телеканалу Україна-24.

"За завданням, очевидно-ГРУ Генштабу ЗС РФ, ця людина (Андрій Пальчевський, - прим.ред) приїхав у 2000-х до Києва, тут під нього відкрили фірму "Євролаб", яка займалася, як кажуть, збором розвідувальної документації, пов'язаної з аналізами української еліти. І ця людина спокійно веде агітацію в мери Києва, ця людина ніким не перевіряється і ніяких розслідувань з цього приводу з боку воюючої з Росією держави як і раніше немає",-зазначає Гордон.

За словами Дмитра Гордона," Євролаб " є цінним джерелом інформації для російських спецслужб.

"Краще для розвідувального збору інформації нічого немає, тому що в"Євролабі" здає аналізи українська еліта і співробітники зарубіжних розвідок можуть знати, хто хворіє на сифіліс, у кого СНІД, хто є геєм, у кого які дружини, чоловіки, у кого який стан здоров'я. На цьому можна нескінченно вербувати людей і так далі", - зазначає Гордон.

Популярні новини зараз
У МОН "загубили" Крим і вигадали нові держави: "Що то за країни такі Турція і Словакія?" "В Україні почнуть призивати в армію навіть школярів", або що цього разу вигадала російська пропаганда Фіналістка шоу "Холостяк" Яна Соломко втекла в росію і забула про війну: "Виявилося, ти наша ганьба" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Як повідомлялося раніше, днями в мережу були викладені копії документів про наявність у Пальчевського російського громадянства.