В енергокомпанії заявили, що Солом’янський район - найбільший у Києві та вважається центральним за географією й об’єктами інфраструктури, які в ньому розташовані. В ньому проживає майже 400 000 киян. Знаходяться найбільші транспортні об’єкти – центральний пасажирський та товарний вокзали, міжнародний аеропорт «Київ» імені Сікорського, 54 науково-дослідних інститути, 6 національних університетів, Міністерство оборони України та промислові підприємства. Тому щоб забезпечити стабільну роботу стратегічних об’єктів району планується провести роботи з оновлення та посилення мереж.

Зокрема, повідомляється, що до кінця 2020 року в Солом’янському районі будуть реалізовані 2 проекти на мережі високої та 3 на об’єктах середньої напруги. Енергетики кажуть, що вже капітально відремонтували силовий трансформатор на підстанції 110/10 кВ «Солом’янська» та проводять реконструкцію підстанції 110/10 кВ «Протасівська», а ще замінять більше 5 кілометрів кабелю на 3 лініях середньої напруги (10 кВ): ПС «Солом’янська» - РП-48, ПС «Лепсе» - РП-64 та ПС «Солом’янська» - РП-68.

«В мережу Солом’янському району наша компанія цього року вкладе більше 40 мільйонів гривень інвестицій. ДТЕК піклується про своїх клієнтів. Ми розбудовуємо сучасну систему електропостачання, що задовольнятиме потреби киян в надійному та безперебійному струмі», - зазначив виконувач обов’язки генерального директора ДТЕК Київські електромережі Денис Бондар.

Також відзначили, що особливістю втілення зазначених проектів є те, що під час їх виконання проводиться комплексне оновлення обладнання. Зокрема при прокладці нових кабельних ліній використовується дріт більшого перетину. Це забезпечує запас потужностей для зростаючого попиту на світло. Електролінії прокладають з кабелі зі зшитого поліетилену, який гарантує мінімальний термін експлуатації в 30 років.

В компанії говорять, що при ремонтах та реконструкції енергообладнання підстанцій, розподільчих та трансформаторних пунктів встановлюють безмасляні вимикачі, що не несуть ризиків навколишньому середовищу. Монтують обладнання з прицілом на нові потребі та сучасні вимоги. Воно має бути максимально безпечним, здатним інтегруватися у цифрові системи (smart grids) та надійно служити протягом багатьох років.

Популярні новини зараз

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Дмитро Комаров до "Світу навиворіт": дитинство, юність і дівчата, схожі на Кучеренко

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще