Депутат Верховної Ради України Андрій Кіт (депутатська група "Довіра") звернувся до Служби безпеки України щодо розслідування російського громадянства кандидата в мери Києва Андрія Пальчевського.

Про це народний депутат повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Geplaatst door Андрій Кіт op Donderdag 22 oktober 2020

У своїй заяві нардеп просить СБУ порушити провадження проти Андрія Пальчевського за ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), ст. 111 (державна зрада), ст. 114 (шпигунство) тощо Кримінального кодексу України та внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Популярні новини зараз
Стильна Катерина Кухар вразила неймовірним образом згадавши про основний закон Чмоня поїде додому: нехай радіє і більше не бере зброю до рук Катя Осадча зізналася, що остаточно "розклеїлася", не допомагає навіть підтримка Горбунова: "Почала здаватися" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Нардеп висловив обурення кричущим фактом того, що Андрій Пальчевський будучи громадянином Росії, по суті - держави-агресора, балотується на пост мера Києва і ще й веде свою партію до Київської міської ради.

"Інформація, що підтверджує російське громадянство Пальчевського є у вільному доступі на офіційному сайті російської податкової, про що повідомляє інтернет-видання "Цензор", - зазначив кіт.