У перспективі в Україні необхідно вибудувати таку систему, при якій кожен громадянин зможе захистити свій будинок і країну в разі потреби. Тільки після цього держава зможе відмовитися від практики закликати на строкову службу. 

Про це в ефірі українського телеканалу заявив Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак. 

"Чи планує армія взагалі відмовлятися від призову - ви знаєте, у нас є в перспективі таке бачення. Але це може бути тільки тоді, коли у нас буде система підготовки резерву. Якщо ми створимо таку систему роботи, щоб кожен біля свого будинку був мінімально готовий захистити його", - сказав він.

Хомчак додав, що українці повинні навчитися надавати собі і оточуючим першу допомогу, щоб у разі необхідності люди могли врятувати життя. Хомчак зазначив, що створення такої системи займе не один рік, і вже зараз у ЗСУ розуміють, що подібна система - необхідна.

"Такі системи вимагають фінансування, підготовки кадрів, починаючи від звичайних цивільних осіб і до голів громад і керівництва держави. Коли така система запрацює, тоді ми зможемо говорити про скасування строкової служби, адже в ній більше не буде необхідності", - зазначив Хомчак.

Популярні новини зараз

Комаровський знайшов незвичайний спосіб, як відрізнити covid-19 від ГРВІ: знадобиться тільки ганчірочка і часник

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Сімейна пара 22 роки живе в каналізації - очевидці зайшли в житло і обімліли

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Показати ще

Він додав, що в 2020 році кількість призовників зменшилася, і зараз армія повністю укомплектована. Тепер ЗСУ ставить перед собою завдання не тільки укомплектувати армію, а й перейти на інший рівень якості: 

"Ми розуміємо, що коли буде якість, тоді буде зовсім інший підхід до виконання бойових завдань і в повсякденній діяльності, і взагалі до статусу військовослужбовця".

Раніше повідомляли, Дубинський назвав Владислава Криклія кричущим проявом корупції в Кабміні.

Як повідомляв Знай.uа, дружба Арахамії з екорейдером Куфтирьовим може коштувати "Слузі народу" рейтингу.

Знай.uа писав, Євросоюз загнав у глухий кут команду Зеленського: "Наслідки для вашої країни будуть поганими".