Полігон №5, розташований в Підгірцях Київської області, є найбільшим звалищем у всій Україні. Найближчим часом його закриють на рекультивацію, вже почалася закупівля необхідного обладнання. 

Про це під час брифінгу заявив мер Києва Віталій Кличко. 

"За рік на нього звозять понад 450 тис.тонн відходів. Працює цей полігон - вже 34 роки. Уявіть - скільки там сміття! Ми впроваджуємо на полігоні новітні технології, щоб мінімізувати його негативний вплив на екологію. Нагадаю, кілька років тому ми встановили сучасну станцію очищення фільтрату, яка здатна сьогодні очищати 750 кубометрів фільтрату на добу. Це не допускає витоку фільтрату в навколишнє середовище. Я вже підписав розпорядження про початок робіт з рекультивації всього полігону - тобто підготовки до його закриття", - заявив Кличко.

Градоначальник додав, що процес закриття полігону займе чимало часу.

Популярні новини зараз

Комаровський знайшов незвичайний спосіб, як відрізнити covid-19 від ГРВІ: знадобиться тільки ганчірочка і часник

"Збільшила до 5 розміру?",- Ані Лорак блиснула розкішним бюстом в глибокому декольте

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

350-кілограмова дівчина "здулася" заради кохання, прозріли всі: "Це що, наречена?"

Показати ще

"Ми повинні зробити все можливе, щоб надійно законсервувати сміття і не допустити різного роду аварійних випадків. Паралельно місто працює над створенням альтернативи полігону. Київ вже розробив "План управління відходами", що передбачає будівництво переробних підприємств",- зазначив Кличко.