Пальчевський відмовився визнати, що він був учасником пропагандистського шоу на каналі агресора "Росія 1" і заявляв в ефірі про необхідність "возз'єднання" братніх народів.

Андрій Пальчевський, лідер партії "Перемога Пальчевського"
Андрій Пальчевський, лідер партії "Перемога Пальчевського"

Як пише Політека, журналісти ВВС процитували слова Пальчевського про возз'єднання України та Росії в ефірі російського телеканалу "Росія 1" у скандальній програмі "60 хвилин" з Ольгою Скабєєвою від 22 березня 2019 року: "чим більше ви будете нас лаяти, то далі ми будемо від нашого щасливого дня возз'єднання".

Кандидат у мери Києва у відповідь обізвав журналістів брехунами. Зокрема, журналістка Діана Куришко замість відповідей на питання вислуховувала звинувачення Пальчевського в тому, що вона не була учасником бойових дій, не бачила війни: "у вас кидали бомбу хоча б раз? Ви на фронті були?".

"Якщо таких, як ви (туди) пошлють, то буде кров литися тоннами. А я поїхав показати, що в Україні новий президент йде на зміну. З яким можна знаходити спільну мову і припинити кровопролиття", — висловив журналістці Пальчевський.

Популярні новини зараз
Євген Кошовий пояснив, звідки у "Квартал 95" гроші під час війни Перші мобілізовані путіним вже отримали по квитку до кобзона, та оточення Лиману: звіт Тома Купера Українцям у жовтні виплатять по кілька сотень гривень: хто і як зможе отримати Українців попередили про небезпечне погодне явище: прогноз на 28 вересня в Україні обіцяє бути надзвичайно осіннім
Показати ще

Пальчевський, скріншот
Пальчевський, скріншот

"Я пройшов 90-і роки і я фільтрую базар, я таких дурниць про возз'єднання не міг сказати", — запевняв Пальчевський і вимагав негайно показати йому відео, на якому він вимовляє цю фразу.

Дійсно Пальчевський є частим гостем телеканалів Росії. За останні кілька років він не менше шести разів брав участь в ефірах російського державного телеканалу "Росія 1". Саме там Пальчевський сказав скандальну фразу. Кандидат у мери Києва так і не визнав, що це саме він закликав в ефірі телеканалу агресора возз'єднати народи України та Росії.