Як повідомляє «УНІАН», Київська міська територіальна виборча комісія 18 вересня зареєструвала першого кандидата на посаду мера столиці - Андрія Пальчевського.

Раніше повідомлялося, що Пальчевського висунули в мери просто на зустрічі з виборцями на Оболоні.

Пальчевський обговорював з жителями Оболоні проблеми району і під час діалогу громадськість висловила бажання делегувати йому право представляти їхні інтереси на посаді міського голови.

Пальчевський погодився на цю пропозицію та заявив: «Я довго вагався, чи йти в мери. Але, здається, прийшов час взяти відповідальність на себе. Зараз я бачу, що нам вдалося зібрати команду професіоналів, які можуть зробити місто успішним і зручним для життя».

Нагадаємо, Пальчевський назвав, хто очолює топ-корупцію в оточенні мера та визвав Кличко на дебати.

Популярні новини зараз
Підвищення пенсій - лише на папері: чому більшість стареньких досі не відчули індексацію Телефонують шахраї: за яким номером телефону краще не брати трубку Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло
Показати ще