Лідер політичної сили «Перемога Пальчевського» вважає політичну еліту винною в зубожінні України. Таку думку Андрій Пальчевський висловив в інтерв'ю телеканалу News One, відповідаючи на питання про нинішню економічну ситуацію в Одесі.

"Нічим Одеса не відрізняється. Секрет розвалу країни дуже простий - віддали еліті на розграбування всю інфраструктуру, а далі, коли нічого не залишається, ні заводів, ні портів, нічого, що годувало Одесу, намагаються перетворити її намісто розваг», – заявив Пальчевський.

Політик також обурений тим, що влада розграбувала за останні роки Одесу, яка успішно розвивалась.

"Система дуже проста. Грабували 30 років. Дограбувалися, а тепер придумали історію, що потрібно зробити Одесу курортом... Але ніякого курорту раніше не було. Тоді була індустрія, був Порто-франко, який дав розвиватися місту. Потім київська влада під себе перебрали і попиляли", - сказав Андрій Пальчевський.

Популярні новини зараз
США вдарять по росії у відповідь на застосування ядерної зброї: Зеленський заочно "поховав" диктатора Михайло Добкін опинився на передовій: і навіть без георгієвської стрічки, як у 2014 Чому не можна виливати воду після варіння овочів Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня
Показати ще