Про це він розповів в інтерв’ю виданню Big Kyiv.

«Єдиними лобістами інтересів киян лишилися місцеві депутати. Та з рештою, я і не розумію з чим “нові” нардепи можуть виходити до людей. Вони нічого не обіцяли на виборах, отже і звітувати нема за що. Якісь абстрактні лозунги і хвиля популярності Президента зробили свою справу, але життя – не серіал», - впевнений він.

Також Андрій Андрєєв обурюється через те, що у центральної влади відсутнє стратегічне бачення розвитку міста.

«Те що відбувається в країні, якщо говорити про центральну владу, не витримує жодної критики. Як політичні опоненти, вони викликають посмішку, як керманичі держави – жах та занепокоєння, бо відсутня стратегія. До того ж в їхній команді незрозуміло, хто приймає рішення по Києву. Виставили кандидатом колишнього мера Рави Руської кандидатом. А ви знаєте скільки в Раві Руській виборців? Вісім тисяч… Там керувати можна з балкона», - додав депутат.

Раніше, Андрій Андрєєв наголошував, що партія влади ухвалила нове виборче законодавство під себе.

Популярні новини зараз
Українцям нададуть грошову допомогу у розмірі 10 пенсій: хто отримає Коли в українських супермаркетах подешевшають яйця: відповідь експерта В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..."
Показати ще