Стало відомо про те, що в Києві знову хочуть реставрувати Андріївську церкву. Це обійдеться владі в 5,5 мільйонів гривень. 

Таким чином, повідомляється, що Національний заповідник "Софія Київська" замовив проведення реставрації в Андріївській церкві, яку всього лише три роки тому відкрили після реставрації.

Ремонт виконуватиме той же підрядник, що і минулого разу, а саме ТОВ «Екстер'єр-Будсервіс». Цього разу всі роботи обійдуться в 5,5 мільйонів гривень, і триватиме ремонт до кінця поточного року. 

Для відвідувачів закривати церкву не планують. ТОВ "Екстер'єр-Будсервіс" до кінця 2020 року має виконати підготовчі, Демонтажні, монтажні та штукатурно-Малярні роботи, відреставрувати архітектурно-декоративні елементи, Мармурове облицювання підлоги та цоколя, почистити закопчені та забруднені поверхні, відремонтувати та облаштувати внутрішні інженерні мережі та обладнання, виконати роботи з внутрішнього освітлення. 

Популярні новини зараз

На Тернопільщині вреднющий жук закрив на карантин цілі села, справжня напасть

Львів'янка вискочила з маршрутки вся в крові, великі проблеми з головою

Тіна Кароль у "голій" сукні полоскотала нерви українців: "Ну хіба так можна?"

800 годин, 10 злетів і посадок - стали відомі останні слова пілота АН-26, який розбився в Чугуєві

Показати ще

Минулого разу роботи обійшлися в 6,8 мільйонів гривень, і зроблено це було для того, щоб зміцнити схил пагорба, відреставрувати центральну сходи, і так далі. 

Раніше портал " Знай.ІА " писав про те, що На Рівненщині парафіяни кинулися в річку заради Бога, наплювавши на китайський вірус

Також портал " Знай.ІА " писав, що У Харкові легендарний цирк Муссурі перетворюється на руїну - його обожнювали Шаляпін, Висоцький і чарівна Дункан