Лідер політичної сили «Перемога Пальчевського» вважає однією з головних проблем влади на сьогодні – зростання невдоволення на місцях рішеннями центральної влади, щодо посилення карантинних заходів через епідемію коронавируса. Про це Андрій Пальчевський сказав в ефірі телеканалу 112.

«З усіх проблем, які падають на голову сьогоднішньому керівництву, є ще найбільш серйозна – це протиріччя між столицею і провінцією. Таке протиріччя було викликано недосконалістю керівництва, коли вони почали вводити різні критерії для одних і тих же явищ в різних містах. Люди ж були незадоволені не тим, що закривали Черкаси, Луцьк і так далі, а тим, що десь не закривають міста. Тому що несправедливість не буває відносною. Вона абсолютна. І закон повинен бути єдиний для всіх», - сказав Пальчевський.

Він вважає, що складно очікувати виконання вимог щодо посилення карантинних заходів в окремих містах, коли в центрі працюють ресторани і нічні клуби. На думку громадського діяча, однією з помилок чинної влади є непрофесійна команда.

«Маленькі дурниці призводять до катастрофічних наслідків ... Перша помилка влади, про яку я говорив ще взимку – не можна людей таких слабких і непідготовлених ставити на таку серйозну задачу. І зараз ми всі за це розплачуємося», - заявив Андрій Пальчевський.

Нагадаємо, 1 липня Андрій Пальчевський зареєстрував політичну партію «Перемога Пальчевського». Вибори до місцевих органів влади відбудуться 25 жовтня 2020 р.

Популярні новини зараз
ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому та з якої причини На Україну чекають морози до -18 вже з 6 лютого: прогноз погоди на тиждень Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому
Показати ще