Анатолій Октисюк у своїй колонці на сайті Корреспондент оцінив шанси кандидатів скласти реальну конкуренцію діючому меру.

«Слуга народу» вже злила (прим. - Київ) під Віталія Кличка. Чи був цей дійсно таємний договір між Кличком і Банковою, ми не знаємо. Але факт на лице – згідно з даними свіжої соціології, «Слуга народу» з тріском програє вибори Кличку, а в другий тур і зовсім виходить Андрій Пальчевський, а не кандидат від президентської партії», - пише він.

Крім того, політолог вважає, що партія Слуга Народу мала б реальні шанси на перемогу на виборах мера, якщо б висунула Андрія Пальчевського .

«Але якщо подумати прагматично, то Офіс президента мав би домовлятися з Андрієм Пальчевським, і висувати його у мери від рейтингової президентської партії «Слуга народу». Тоді вибори мера Києва були б більш цікавими та непередбачуваними. Хоча, по мірі перебігу виборчої кампанії, не виключено, що ще Слуга народу зніме кандидатуру Верещук із-за провальних рейтингів на користь Пальчевського», - припускає експерт.

Популярні новини зараз

У Києві розшукують ґвалтівника з дивним ім'ям і тату на обличчі - "Покинула дівчина"

Киянка вирушила на побачення через вікно по мотузці з простирадел - "Здалася на п'ятому поверсі"

Кіркорова застукали в готелі з красунчиком: влаштували "голу" зйомку на балконі

Напівгола хмельничанка у фонтані показала Руслані, що таке "дикі танці" - приберіть дітей від екранів

Показати ще