Кияни, втім, як і всі українці, незабаром можуть «нарватися» на чималі штрафи за ігнорування карантинних вимог. Зокрема, мова йде про відсутність медичної маски. Відповідний законопроект розглянув і прийняв Кабінет міністрів України.

Тепер за постанову повинні проголосувати депутати Верховної Ради. Якщо його приймуть, штрафи чекають всіх порушників, що з'явилися без маски в громадському місці або в транспорті. Таким чином, якщо у маршрутці їде пасажир без маски, оштрафують і його, і водія, який допустив правопорушення.

Нові штрафи для безмасочников складуть від 12 до 15 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян, тобто 170-255 гривень – для самих громадян, які порушили закон. Для підприємців і власників транспортних засобів сума штрафу складе близько 3,4 - 5 тисяч гривень.

Це в рази менше, ніж було раніше, коли штрафи могли досягати 14-17 тисяч гривень. Проте в Кабміні і МОЗ сподіваються, що такі заходи допоможуть ефективніше контролювати носіння масок всіма громадянами.

Популярні новини зараз

Курс валют на 9 серпня: долар і євро продовжують бавитися з вогнем

Холостяк Михайлюк зустрівся віч-на-віч з фіналісткою шоу, пробралася аж на кухню

Як виглядає 73-річна Софія Ротару в день народження сьогодні та 50 років тому

Українцям видадуть на руки по 8000 гривень: хто і коли зможе отримати виплату

Показати ще

Нагадаємо, раніше Киянам заморочат голову в транспорті - чого очікувати з 1 липня

Як повідомляє портал  «Знай.ua» Під вікна до Зеленському знесли унітази та вимоги, українці на межі - "Ні міністру з липовим дипломом!"

Також «Знай.ua» писав, що У Києві можуть закрити метро - знову на таксі втридорога