У Києві в одному з районів міста знову порвало трубу з водою.

Відповідні кадри з'явилися в "Київ Оперативний".

Так, у Києві у вівторок, 26 травня у Голосіївському районі Києва сталася чергова комунальна аварія, прорвало трубу. Через аварію вода почала бити ключем з-під асфальту десь на 3 метри у висоту.

"Черговий фонтан з труби влаштували на радість киянам. Київ, Деміївська" - повідомили очевидці.

Скріншоти


На місце події вже виїхала бригада комунальників. У комунальній службі обіцяють усунути поломку найближчим часом, а також приносять свої вибачення киянам за тимчасові незручності.

Скріншоти


На даний момент причини прориву труби невідома. Як правило, такі поломки відбуваються через те, що труби у столиці достатньо зношені.

Популярні новини зараз
Скасування осінніх канікул та навчання по суботах: в школах запроваджують нові правила Осінь ще здивує: коли Україну накриє різке потепління Українці можуть втратити доступ до карток: ПриватБанк висунув сувору вимогу Готуйте грілки та теплий одяг: в Міненерго зробили заяву про початок опалювального сезону
Показати ще

Черговий фонтан із труби влаштували на «радість» киянам Київ, Деміївська

Geplaatst door Киев Оперативный op Dinsdag 26 mei 2020

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Митися в окропі? Масштабна аварія в Києві перетворила квартири на "сауни" без холодної води

Як повідомляє портал Знай.uа Одеські комунальники імітували дезінфекцію заради фотосесії, - злочинний обман потрапив на відео

Знай.uа писав, що Митися в окропі? Масштабна аварія в Києві перетворила квартири на "сауни" без холодної води