У Києві жінку поставили охороняти новий асфальт, на якому з'явилася мітка.

Про це повідомляє телеграм-каналі "Київ Зараз".

Так в Києві на Малопідвальній на нещодавно відремонтованому асфальті хтось намалював білу мітку. У Київавтодорі подумали, що таким чином вандали хочуть розбити дорогу. Щоб уберегти новий асфальт, вони постаивали там по ночах чергувати жінку.

Скріншоти


Коли жінка просиділа там кілька ночей, то до неї підійшли місцеві жителі і поспілкувалися з нею. Вона пояснила їм ситуацію і розповіла, що в Київавтодорі нічого не придумали, крім як поставити її біля мітки.

Щоб хоч якось допомогти жінці місцеві жителі змили мітку, яку, швидше за все, намалювали діти.

Нагадуємо, що нещодавно харківські правоохоронці затримали чоловіка, який прямо на вулиці пограбував дівчину-підлітка.

Популярні новини зараз
Комунальні платежі зменшаться вдвічі: хто може розділити половину рахунків з державою Нові доплати та гідна мінімалка: пенсіонерам обіцяють краще життя Перевірять кожну копійку: отримувачам субсидій посилюють правила - до чого готуватись Можна не платити: українцям скасували дві комунальні платіжки
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа автовласників попередили, в яку авантюру можуть втягнути їх гроші під двірниками.

Також Знай.uа писав про те, що в соціальній мережі Twitter з'явився один кумедний відеоролик незвичайного пограбування.