Ранок у Києві в четвер, 12 березня, буде сонячним. Йому на зміну прийде похмурий день та похмурий вечір. Опадів не очікується, обіцяють на сайті Sinoptik.

Вдень повітря у столиці нагріється до 12 градусів вище нуля, а вночі буде ще тепліше – до 13 градусів тепла.

Найтеплішим день 12 березня був у 2001 році, тоді температура повітря досягала 15,8 градусів тепла. А найхолоднішим – у 1928 році, тоді морози сягали 21,6 градусів нижче нуля.

За народним прогнозом погоди у цей день, 12 березня, шанувався преподобний сповідник Прокопій Декаполит. У святого Прокопа була репутація «Перезимника», - вважали, що саме в цей день починала псуватися зимова санна дорога, а скористатися колісним транспортом дорога ще не дозволяла. Якщо Прокіп приходив з дощами, то й літо буде дощовим і холодним. Вітер, що дме в південному напрямку, і весняна крапель передвіщали тепло й сонячне літо.

Якщо вночі були заморозки, то знали, що «жити» їм залишилося недовго – до кінця місяця. Гуркіт грому в березні обіцяли багатий урожай хліба, але холодне літо.

Популярні новини зараз
Юр'їв день 9 грудня: не вздумайте лежати і прислухайтеся до води, головні заборони свята Синоптики розповіли, що відбуватиметься з погодою до кінця місяця: готовий має бути кожен Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, враховуючи швидкість поширення страшного коронавіруса по всій планеті, в Україні з'являться спеціальні тести, щоб самостійно перевіряти наявність цього захворювання. Вже навіть відома приблизна ціна.

Також Знай.ua писав, українцям розповіли, по яких предметах буде ЗНО в цьому році, в які саме дати буде проходити тестування учнів 11 класів і до якого числа можна зареєструватися.

Нагадаємо, в кінці березня буде День весняного рівнодення, який вважається дуже незвичайним і навіть магічним днем. Ми розповідали, як можна загадати бажання в цей день так, щоб воно точно збулося.