На Київщині сталася жахлива ДТП за участю легковика та пасажирського автобуса. Відтак, останній влетів в авто та практично зніс його з дороги, йдеться на Facebook-сторінці "Київ Оперативний"

ДТП, фото - Київ Оперативний
ДТП, фото - Київ Оперативний

Як відзначається, аварія із потерпілими сталася поблизу санаторію "Конча-Заспа".

"Близько 13:00 неподалік із санаторієм "Конча-Заспа" сталася доволі серйозна автопригода за участю автобусу LAZ та легковика Smart. На жаль, водій легковика отримав сильні забої тіла та голови", - йдеться в повідомлення.

ДТП, фото - Київ Оперативний
ДТП, фото - Київ Оперативний

Популярні новини зараз
Не вважається поборами: школам дозволили брати гроші з батьків – за які послуги Вимагайте перерви: при якій температурі заборонено працювати в Україні Пенсію можна збільшити в рази навіть без додаткового стажу: українцям підказали лайфхак Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція
Показати ще

Що ж стало причиною аварії, та хто ймовірно порушив правила дорожнього руху, невідомо.

ДТП, фото - Київ Оперативний
ДТП, фото - Київ Оперативний

Нагадаємо, що кожна 5 дитина в Україні потерпає від сексуального насильства, в 2019 році постраждали 324 дитини.

Як повідомляв портал Знай.uа, уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба потрапив у страшну ДТП. Вражаюче відео і фото ДТП опублікував на своїй сторінці в Facebook користувач Сергій Наумович.

Також портал Знай.uа писав, що уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба потрапив у страшну ДТП.