Гурт із США Slenderbodies зняв кліп пісню Arrival у колонії на Київщині. Про це повідомляє портал The Village.

Акторами кліпу стали ув’язнені колонії, в якій перебуває близько шести сотень осіб, покараних за вбивства та розбій.

За словами продюсера кліпу Даші Дерягіної, з нестандартною пропозицією до неї звернулися колеги з Британії. Головна ідея відео – зруйнувати стереотипи про колонії та ув’язнених.

У підготовці до зйомок брав участь психолог-криміналіст, який працює у колонії. Він підказав, як правильно спілкуватися із хлопцями.

Популярні новини зараз
Обережно перед Новим роком: як відрізнити справжню червону ікру від підробки Крига скресла? У супермаркетах почали знижуватися ціни на яйця, скільки коштує десяток Будемо їсти тістечка? Українців попередили про дефіцит хліба та нові ціни Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Автори кліпу підтримують спілкування зі своїми акторами, обіцяють допомогти хлопцям із купівлею теплих речей на зиму. Гурт заплатив колонії за зйомки, ці кошти пішли на ремонт корпусів.

Нагадаємо, що гаряча бабуся Пугачова в сміливому міні змусила Орбакайте кусати лікті: яскраві кадри.

Раніше "Знай.uа" розповідав, що соліст "Антитіла" Тарас Тополя видав "секрет вічного вогню" у стосунках: дружині подобається.

Також портал "Знай.uа" повідомляв, що розпалена Віра Брежнєва повеселилася з загадковим красенем у новій фотосесії: "Надихаюся".