У Києві на балконі однієї з квартир помітили напис, викладений з аркушів паперу: "викличте Поліцію, будь ласка". Фото загадкової написи опублікували в паблике «Київ Оперативний».

Наголошується, що люди, які помітили прохання, подзвонили в поліцію, проте прибулі правоохоронці так і не потрапили в квартиру: їм ніхто не відкрив. Сусіди розповіли, що там живе жінка з психічним розладом, яка постійно розмовляє з собою чотирма голосами. За неперевіреними даними, в квартирі може перебувати дитина.

Користувачі мережі обурені тим фактом, що поліція не прийняла ніяких більш серйозних заходів для того, щоб з'ясувати ситуацію в квартирі.

Загадкове прохання про допомогу розбурхало Київ

Також раніше ми писали, що бабушка-зацепер прославилася на всю Україну: скорився навіть трамвай.

Популярні новини зараз
"Я воював, су*а, бл*": п'яні харківські чиновники вирішили, що війна вже скінчилася та влаштували раллі містом Чого потрібно позбутися перед Новим роком: залиште в минулому ці 5 речей, щоб почати все з чистого аркуша До весни можемо не дотягнути: у "Нафтогазі" попередили про можливий "газовий блекаут" Зніміть, викиньте і спаліть: цей верхній одяг вийшов з моди - все від курток-тедді до парок
Показати ще