У столиці 14 жовтня відбудеться всеукраїнська акція, на якій ймовірні провокації, з'явилася неперевірена інформація у ЗМІ. За повідомленнями Telegram-канал Легітимний, деякі політики готують масові провокації з метою вплинути на президента Володимира Зеленського, збираючи для цього "радикалів" та "провокаторів".

Нібито напередодні, 11 жовтня глава держави Володимир Зеленський зустрічався з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

Зеленський, Аваков , фото Google

У Офісі президента, де проходила зустріч обговорювалася акція, запланована на 14 жовтня в Києві.

Популярні новини зараз
Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки Зміни у виплаті пільг: з 2023-го року починають діяти нові правила Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість
Показати ще

"Вже зараз відомо, що в цей день готують провокації і спроби розгойдування ситуації в країні. Джерело з СБУ повідомляє, що у них вже є інформація, що на 14 жовтня в Київ будуть звозити безліч активістів, "радикалів" і "провокаторів".

скрін із Telegram-канал

Як повідомляв Знай.ua, під посольством Туреччини в Києві напали на активістів.

Нагадаємо, Знай.ua розповідав, що крик душi героїв АТО прогримiв на всю Вiнниччину.

Сайт Знай.ua оприлюднив інформацію про те, що сотні розлючених містян протестують проти "Вінницяобленерго".