Неподалік від української столиці знайшли безвісти зниклого київського підлітка.

Про це повідомляє інформаційний портал "Кiev.sq".

Під Києвом кілька днів розшукували безвісти зниклого 13-річного Андрія Волчкова. Правоохоронці з Вінниці знайшли підлітка.

Увагу правоохоронців привернув хлопчик, який серед ночі блукав серед міста. Коли правоохоронці встановили особу хлопчика, вони з'ясували, що його розшукує поліція Києва.

Популярні новини зараз
Миру не буде: на скільки років може затягнутися війна в Україні Останні копійки відберуть: Ощадбанк змінив правила зняття готівки для пенсіонерів Нові вимоги для водіїв: який документ перевірятимуть на кордоні Блекаути та холодні батареї: які міста під найбільшою загрозою
Показати ще

Хлопчик розповів, що у Вінницю він приїхав на електропоїзді. Весь цей час він харчувався в церкві, а спав на вокзалах і автостанціях. Правоохоронці доставили хлопчика в управлінні поліції.

Як з'ясувалося, він уже неодноразово тікав їх дому. Хлопчик розповів, що хотів дістатися до бабусі в Одесу.

Нагадаємо, що в місті Ананьїв банда невідомих хуліганів почали бити вікна жінки.

Як повідомляв Знай.ua , у Дніпрі у багатоквартирному будинку загорілася одна з приміщень.

Знай.ua писав, що в одному зі столичних хостелів сталося дивне НП: в туалеті виявили труп чоловіка.