Сьогодні Хрещатик перекриють для руху автотранспорту. Про це повідомили у прес-службі КМДА.

Як зазначається, причиною перекриття став третій Міжнародний фестиваль світла Kyiv Lights Festival, який триватиме у столиці з 28 по 29 вересня.

У п’ятницю, 27 вересня, на головній вулиці країни тривають підготовчі роботи до фестивалю. Тому Хрещатик буде перекрито, починаючи з 21:00, на ділянці від вул. Городецького до перехрестя Хрещатика та вул. Богдана Хмельницького.

Крім того, на Хрещатику буде тимчасово демонтовано вуличне освітлення. Пішохідна частина вулиці вже частково перекрита через монтаж спецобладнання.

Нагадуємо, що у другій половині листопада в Києві відбудеться міжнародний фестиваль джазу Jazz Weekend.

Популярні новини зараз
За вхідні дзвінки доведеться платити: Lifecell попередив про зміни Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена ПриватБанк запровадив нові правила: власники карток можуть втратити доступ до рахунків Пенсії перерахують тричі: коли літнім українцям сподіватись на підвищення
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа" легендарні The Rasmus запалять у Києві.

Також "Знай.uа" писав, що Кличку влаштували "темну" заради киян, - що відбувається.