Дивний випадок трапився у Києві зранку 19 вересня: перехожі помітили озброєного чоловіка із букетом квітів. Про це очевидці розповіли у спільноті dtp.kiev.ua.

Зазначається, що чоловік із помповою рушницею вільно розгулював Лісовим масивом. Його особу, а також куди він йшов та чому мав при собі зброю, так і не з’ясували.

Киян налякав романтик з рушницею і букетом

Нагадаємо, що Україну накрила хвиля умисних вбивств. Тільки за минулу добу від рук зловмисників померло шестеро чоловіків з різних областей країни.

Знай.uа писав, що після того, на Дніпропетровщині затримали чоловіка, який намагався вбити власну матір.

Популярні новини зараз
Ворог змінив тактику шахедних атак: українців попередили про нову небезпеку з неба ТЦК змінює тактику: кого мобілізують прямо з вулиці Українці можуть залишитися без пенсій: кому припинять виплати Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження
Показати ще