У Києві біля Труханового острову потонув чоловік.

Про це повідомляє Інформатор.

У Києві біля Труханового острову стався трагічний випадок. У річці знайшли труп чоловіка 1986 року народження. Повідомлення про подію надійшло на лінію екстрених служб 8 вересня о 10:38.


На місце події попрямували водолази аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Вони встановили, що на відстані 45 метрів від берега на глибині 7 метрів знаходилося тіло чоловіка.

Водолази доставили тіло померлого правоохоронцям. Зараз поліцейські будуть встановлювати причини смерті чоловіка. Попередньо, слідів насильницької смерті немає.

Нагадаємо, що у Русанівському каналі рятувальники знайшли тіло чоловіка. Як повідомили у Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій, чоловік перепливав Русанівський канал і потонув.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" в озері Заплавном в Дарницькому районі Києва потонув чоловік.

Популярні новини зараз
Заброньованим почнуть розсилати повістки: хто втратить захист від мобілізації за лічені дні - перелік Ухилянтів замінять найманцями: чого чекати від нових правил Не вистачить навіть заплатити за світло: пенсіонерам виплатять жалюгідну надбавку Старі квартири обкладають податком: українці скоро отримають листи
Показати ще

Також портал "Знай.uа" писав, що в селі Студенок Ізюмського району на Харківщині загинула дитина.