Смерть за кермом зустрів водій фури в Києві. Надзвичайну подію зафіксували 2 вересня на Столичному шосе, повідомили в dtp.kiev.ua.

Про страшну подію розповіли очевидці: люди бачили, що фура, що рухалася по шосе, почала з'їжджати з дороги і вперлася у відбійник. Поспішивши на допомогу, люди виявили в кабіні водія без свідомості.

Чоловіка витягли з кабіни, йому надали першу медичну допомогу. На місце події викликали поліцію і карету швидкої.

Однак прибулим медикам залишалося лише зафіксувати факт смерті.

Популярні новини зараз
Контроль посилять з 1 березня: що зміниться у мобілізації Витрати на комуналку зростуть: тарифи підвищать вже у березні Доведеться обирати між пенсією та зарплатою: пенсіонерам поставили ультиматум Мінус година сну: коли українці у 2026 році знову переводитимуть годинники і чому це ще не скасували
Показати ще

Водій помер за кермом

Нагадаємо, що винуватцем ДТП у Дніпрі став водій автомобіля, в якому перебували діти.

Як повідомляв портал Знай.uа, в Дніпрі кабіна фури відкрилася на ходу, водій гальмував об стовп.

Також Знай.uа писав про те, що Одесі зловили чергових автохамів. Горе-водії, щоб скоротити дорогу спокійно їдуть парками, які призначені тільки для ходьби.