У Києві в маршрутці сталася бійка між жінками. «Епічну» подію зняли на відео пасажири автобуса, повідомляє "Київ оперативний".

Як зазначається, бійка сталася на маршруті №555. Жінки не поділили сидяче місце в салоні, тому вдалися до ударів кулаками і підручними предметами.

Коментатори вважають, що водію варто було висадити обох забіяк, щоб вони продовжували з’ясовувати стосунки вже на вулиці.

А в 555 маршрутке произошла драка века. По легенде, женщины подрались из-за того, что не поделили место. Такие дела🤷🏻‍♂️

Geplaatst door Киев Оперативный op Zondag 1 september 2019

Популярні новини зараз
Влаштувався на роботу — забудь про ТЦК: юрист роз’яснив несподівану норму для призовників Головне за 7 червня: українцям скасовують виплати, ТЦК відмовляються від "бусифікації", а українцям підняли тарифи Мобілізація обійде стороною: ще одна категорія чоловіків стане недоторканною для ТЦК - які критерії Всі посилки блокуватимуть: Нова пошта вводить жорсткі обмеження з червня
Показати ще

Нагадаємо, в Одесі неадекват відкрив вогонь по людям, багато жертв: перші деталі кривавої трагедії, моторошне відео.

Як повідомляв портал Знай.uа, Львівщина осліпла від сліз: озвірілий шумахер збив цілу родину, дитина не вижила.

Також портал Знай.uа писав, що українцям дозволили обрати "потрібну" субсидію, що зберігає гаманець: як змінитися життя простих громадян.