23 серпня у п’ятницю відмінили рейси столичної електрички. Це трапилося через технічні несправності. Тому мешканцям та гостям столиці варто враховувати ці раптові зміни, плануючи свій ранковий маршрут.

Про це повідомила прес-служба «Київпастранс», яка попросили вибачення за тимчасові незручності. Перепрошуємо за незручності, безпека пасажирів в пріоритеті», - інформують столичні транспортники. Відмінено дев’ять рейсів  7402, 7409/10, 7501, 7502, 7503, 7421, 7306, 7315/16, 7325.  

Нагадуємо, що це не разова відміна електротранспорту. «Київпастранс» щомісяця скасовує понад 100 рейсів міської електрички, починаючи з лютого 2019 року. Вранці електротранспорт скасовують частіше ніж вечірні рейси.
Зауважимо, що  рух міської електрички в Києві було відкрито в серпні 2009 року, з жовтня 2011-ого запущено рух кільцевим маршрутом протяжністю 50,8 км. Щодня електричка перевозить близько 50,5 тис. пасажирів. Регулярно на лінії проводяться ремонтні роботи для покращення умов пасажирів.

Популярні новини зараз

Колишня медик ЗСУ благає врятувати їй життя: працювала на передовій, допомагала бійцям "Айдару"

Яке свято 15 листопада: чого не можна робити в цей день

В окупованому Криму катастрофа: страшна стихія накрила півострів, тисячі людей в небезпеці

Після обшуків на "Прямому" Матвій Ганапольський зробив скандальну заяву: "Те, що хочуть від нас чути"

Показати ще

Тим не менше «Укрзалізницею» було заявлено, що вони готові повернути електрички на свій баланс, якщо Київ буде активно їх підтримувати.

Як повідомляв раніше Знай.ua  "Укрзалізниця" проти конкуренції: як українці можуть стати заручниками корупціонерів

Як  писав Знай. ua З Чехії в Україну за одну ніч: незабаром українці зможуть скористатися зручним поїздом

Раніше на Знай.ua  Кравцову показали справжній сором Укрзалізниці, пасажири лютують: "Вибігати потрібно через інший вагон"