Під Києвом на трасі чоловік влаштував справжню погоню

Про це повідомляє Інформатор.

У середу, 24 липня, під Києвом на Житомирській трасі патрульні звернули увагу на автомобіль ВАЗ-2199. Водій значно перевищив швидкість руху, при цьому абсолютно ігнорував вимоги правоохоронців зупинити автомобіль. В результаті цього почалася погоня.


Поліцейські розповіли, що переслідування ВАЗ тривало близько 15 кілометрів. Автомобіль вдалося зупинити лише у лісосмузі, поблизу села Дмитрівка. Після зупинки водій зник у невідомому напрямку.


Патрульні розшукали зловмисника, і при огляді машини виявили два пістолети: Макарова та Beretta.

Популярні новини зараз
Ці машини краще не чіпати: патрульні зізналися, які авто бояться зупиняти В українців "відіжмуть" землю, а ви і не знатимете – як убезпечити майно Гороскоп на сьогодні, 18 квітня: п'ятниця змінить плани – фінансові втрати та несподіваний шанс Стосується одержувачів пенсій, субсидій та пільг: важливе попередження від ПФУ
Показати ще


Для з'ясування всіх обставин на місце викликали слідчо-оперативну групу.

Нагадаємо, що одеситам пропонують БДСМ прямо в аеропорту: "Рольові ігри з прикордонниками", - мережа в ауті.

Раніше портал "Знай.uа" писав, що п'яний в зюзю одесит провалився крізь землю, і сором тут ні до чого.

Також портал "Знай.uа" повідомив, що в Одесі орудують серійні домушники: люди не стали чекати копів, - всесильні разом.