11 липня на території ВДНГ у Києві під час Atlas Weekend почалася пожежа. Вогонь охопив будівлю павільйону.

Про це повідомляє портал "Информатор"

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Вогонь поширився на площі близько 40 квадратних метрів. На щастя, інцидент обійшовся без постраждалих. Як з'ясувалося, пожежа почалася близько 23:30.

Популярні новини зараз
По 2600 гривень щомісяця: українці отримають бонус до пенсії Може призвести до великих проблем: як не можна використовувати зарядну станцію Україна зможе відмовитися від графіків відключень світла: названі терміни Пенсіонерів поділили на 4 групи: виплати перерахували кожному по різному
Показати ще

Пожежно-рятувальна служба оперативно виїхала на місце події. За попередньою інформацією, полум'я охопило занедбане приміщення павільйону №21. На щастя, в будівлі нікого не було на момент займання.

За станом на 23:40 пожежники локалізували вогонь. Точні причини займання на даний момент невідомі.

На місці події працював наряд патрульної поліції, карета швидкої допомоги та співробітники ДСНС. Причини події встановлюються.

Пізніше з'ясувалося, що горів павільйон №139, який не функціонує тривалий час.

Нагадаємо, що в одній з областей сталася масштабна пожежа, яка буквально залишила без даху над головою депутатів.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", в селі Артищів Городоцького району Львівщини, спалахнула страшна пожежа.

Також портал "Знай.uа" писав, що потужний вибух пролунав на заводі з виготовлення хімікатів.