У Києві тимчасово закриють аеропорт "Київ". А всі рейси прийматиме аеропорт "Бориспіль".

Про це повідомляє прес-служба аеропорту "Київ" імені Ігоря Сікорського ("Жуляни").

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Відомо, що повітряні ворота не будуть приймати і відправляти літаки з 2 по 10 вересня.

Причина тимчасових незручностей - ремонт злітно-посадкової смуги та руліжних доріжок.

На час ремонтних робіт всі рейси прийматиме аеропорт "Бориспіль".

Ремонтні роботи на злітно-посадковій смузі обійдуться у 33 мільйони гривень.

Варто відзначити, що нещодавно аеропорт "Київ" відкрив оновлене крило міжнародного Терміналу А. Термінал розширили для того, щоб в два рази збільшити його пропускну спроможність та зробити аеропорт більш комфортним для пасажирів.

Нагадаємо, що з 24 червня львівський аеропорт імені Данила Галицького відновлює прийом рейсів через старий термінал. Тут готуються до прийому рейсів авіакомпанії "Мотор Січ" сполученням Київ – Львів.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", пасажири літака рейсу YE1215 Київ — Батумі багатостраждальної авіакомпанії YanAir заблокували вхід в термінал F в міжнародному аеропорту Бориспіль.

Також портал "Знай.uа" писав, що у львівському міжнародному аеропорту імені Данила Галицького затримали рейси авіакомпанії "Буковина Ейрлайнз" до курортних міст — Хургади і Шарм-ель-Шейха.

Популярні новини зараз
Продукти невідомого походження на понад 100 млн грн: в Україні викрили масштабну схему Секретна зброя Буданова: історія про унікальний оберіг очільника Офісу Президента, який тепер зможе побачити кожен українець Надбавки до пенсії 300-908 грн: сім категорій отримають доплату за заслуги, решта — за віком Штраф до 34 000 грн за спиляне дерево: українцям пояснили, коли потрібен дозвіл
Показати ще