У Києві неврівноважений чоловік кидався з ножем на пасажирів метрополітену. Знешкодити його очевидцям вдалося.

Інцидент стався на станції метро "Лісова" 22 червня. Відео події опублікували в Twitter "Київ Оперативний".

"Неадекватний чоловік з ножем стрибав на людей на станції "Лісова". Як він пройшов на саму станцію і чим у цей момент займалися чергові – невідомо, але затримували його небайдужі громадяни", – уточнили в соцмережі.

Під час затримання чоловік намагався заховати ніж в кишені. Розлючені і відчайдушні кияни активно коментують відео у Твіттер.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

"А де ж оті мусорили,які повинні чергувати в таких місцях?)За який хєр ми платимо їм зарплатню зі своїх податків?", "Ти бачив тих мусорів? Там такі дрищі, шо своєї тіні лякаються!", "Так. Коли треба, їх хрін намалюєш. У п'ятницю, десь у 23:00, на Академі у Київі, бачив картину - під лохотроном стоять дві дівчини за гроші. Підходить палісай. Поговорили дружно. Вони йому потиснули руку (думаю гроші дали), він щасливий пішов", "Схєма стара,як світ)Вони,підрили(мусора),ніхуя не "реформувались",тільки більш "влади" і безкарності в них з'явилось", - пишуть небайдужі.

Нагадаємо, що байдужість до вагітної жінки в метро розлютила українців: "Козли, підніміть очі".

Як повідомляв портал Знай.ua, чекав на поїзд і впав на рейки: моторошна НП у київському метро потрапила на відео.

Також Знай.ua писав, що раптово стало погано: у київському метро жінка померла просто в годину-пік, моторошні кадри трагедії.