У справі про вбивство п'ятирічного Кирила Тлялова у Переяслав-Хмельницькому Київської області було заарештовано дві особи, однак підозрюваних – більше. Про це заявив керівник Національної поліції Сергій Князєв, відповідаючи на питання журналістів в ході брифінгу після закінчення "Марш рівності".

пецпідрозділ Департаменту внутрішньої безпеки супроводжує розслідування правопорушення. Кількість підозрюваних не дві людини, дві людини заарештовано. Все, що вимагає наслідок Державного бюро розслідувань – ми виконуємо", – запевнив він.

Крім того, Князєв додав, що цього тижня начальник поліції Київської області має прибути з доповіддю про результати внутрішнього розслідування.

"На цьому тижні також повинно бути погоджено призначення нового керівника поліції Київської області, і про це буде повідомлено", – заявив глава Нацполіції.

Популярні новини зараз
Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця До 50 гривень за куб газу: експерт розповів, якими можуть бути нові тарифи на комунальні послуги "Після березня...": відома астрологиня назвала точну дату, коли в Україні не пролунає жодного вибуху Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, вбивство Даші Лук'яненко обросло новими деталями: цинізм підозрюваного вразив навіть досвідчених копів.